Закрыть
sidebar
Полезные ссылки
Видео, другое...
Рекомендуемая розничная цена!
1600грн.
→ Купить on-line за 1600грн.
Прибор сертифицирован на всей территории Украины и стран СНГ.
→ 3D-модель счетчика
→ Эконом. калькулятор
→ Преимущества прибора
→ Установка прибора

счетчик горячей воды многотарифный

Встановлення Архімеда в Хмельницькому

Автор: Юра


Доброго дня!
Зацікавився питанням встановлення лічильника Архімед в місті Хмельницькому. У нас є дві організації — "Хмельницькводоканал", яка постачає воду, і "Теплокомуненерго", яка підігрває воду.

1. Скажіть куди і до кого звертатися (яка процедура), для установки у власному помешканні?
У водоканалі сказали, що слід отримати Технічні умови на встановлення даного лічильника (вартість орієнтовно 170-190 грн), а ще сказали, що перед установкою даного лічильника хочуть перевірити на проливній установці (в водоканалі), бо бояться, що не буде рахувати холодної води і перевірити похибку підрахунку при різних режимах проливу води (інакше дозволу на встановлення не дадуть). В Теплокомуненерго сказали, що слід також отримати технічні умови на встановелння даного лічильника (вартість орієнтовно 170-190 грн), і зауважили, що установка можлива лише вертикально. Горизонтальна установка (поки що) не передбачена (що дуже засмутило).

2. Ви вказуєте, що міжповірочний інтервал для Архімеда — 3 роки, а в Хмельницьководоканалі (по секрету) розказали, що для нових лічильників (типу КВ, ЛК. тощо.), починаючи від 2006 року виготовлення, міжповірочний інтервал становить 4 роки (ця норма введена з 01.11.2011 року, але про неї тишком-нишком нікому ні слова). Для лічильників виготовлених раніше 2006 року — 3 роки.
Буду вдячний вам за повну і вичерпну відповідь на поставлені запитання.

13.08.2012
 1. Автор: Ирина

  Доброго дня!
  1) Стосовно позачергової перевірки показань лічильника: Водоканал має повне право провести позачергову повірку лічильника, якщо вважає це необхідним. Що стосується установки, то навпаки, лічильник встановлюється лише горизонтально!
  2) Міжповірочний інтервал лічильника «Архімед» становить 3 роки.


 2. Автор: Андрій

  Шановні розробники!
  1. Коли ви в паспорті лічильника Архімед внесете зміни стосовно вертикальної установки. Наразі зараз можлива лише горизонтальна установка.
  2. Опишіть процедуру встановлення лічильника в містах, де водоканал подає холодну воду, а котельня підігріває. Що потрібно отримати в цих організаціях, щоб встановити дома лічильник взамін наявного лічильника крильчатого ЛК-1,5?
  Дякую за відповідь.


  • Автор: Ирина

   1) На данный момент изменения в паспорте не внесены.
   2) К сожалению общей схемы не существует, вопрос постановки на учет контролируют местные власти, каждый город может иметь совершенно разные требования.


Напишите свой ВОПРОС:
Укажите свое имя:
Укажите свой e-mail для нашего ответа: (не будет опубликован)

вверх